Translate

Sonntag, 30. Oktober 2011

Kosovaren Gangster, bereiten sich auf die Visa Befreiung der EU vor!Selbst in Albanischen Medien, wird von der Paranoia der Kosovaren aber auch der Albaner http://www.gazetatema.net/web/wp-content/uploads/2011/10/Untitled_697949-300x159.jpggesprochen! Diese Gestalten, welche zu dumm zum arbeiten sind, bereiten ihre tradiionellen Plünderungs Feldzüge, nach Europa und auch nach Albanien vor. Man muss ja nur in den Polizei Informationen nachlesen, warum diese primtiven Gestalten mit ihren Mafia Politikern, Visa Freiheit wünschen. Bis es soweit ist, dehnt man seine Plünderungs Feldzüge wie seit 1997, vorläufig vor allem nach Albanien aus, solange man nicht dumme und korrupte Europäer und Amerikaner finden, welche Geschäfts Visa ausstellen. siehe Visa Skandal auch um die Botschaft in Tirana und die Vertretung in Phristina, vor über 6 Jahren.
“Party” me armë në Kosovë (VIDEO)
30 Tetor, 2011 | Postuar në: Aktualitet | Shkruar nga: TemA Online
Share

Nuk është gjendje lufte. Pamjet i takojnë periudhës së pasluftës, madje muajve të fundit. Kosovarë të dehur nga dasma, të shumtë që qëllojnë drejt qiellit me automatikë AK-47, pistoleta dhe armë tjera.

Dëfrim paranojak i shumë të rinjve që shikojnë vërdallë, të etur për të marr pjesë në ‘ahengun e kallashëve’.

Kjo nuk është videoja e vetme e shpërndarë në rrjetin Youtube, që tregon mjerimin e kosovarëve për tu dëfryer me armë. Pamjet ende nuk dihen në cilin vend të Kosovës janë xhiruar, ndërsa tashmë videoja është shpërndarë nëpër internet.

Kjo video është një ftesë publike Policisë së Kosovës dhe Ministrisë së Punëve të Brendshme për të ndërhyrë, dhe jo të shpenzojnë në fushata marramendëse “Festo pa armë në dasma”. Mbase së shpejti, CNN dhe mediat e fuqishme botërore do ta portretizojnë Kosovën e kallashëve. /indeksonline/
http://www.gazetatema.net/web/2011/10/30/party-me-arme-ne-kosove-video/Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen